1. Bello! Вы на сайте UAbets – сообщества бетторов и любителей азарта. В режиме 24/7 здесь обсуждаются ставки на спорт, покер, тотализатор и казино. Чтобы присоединиться – ознакомьтесь с правилами и зарегистрируйтесь.
    Скрыть объявление

тиждень 5. US Open

Опубликовал xavi в блоге Блог xavi. Просмотры: 512

Хочете забути про ставки, блоги і сон після шостої ранку?? Заведіть чи візьміть доглянути за Джеком Расселлом! Порода виведена для полювання на лисиць.. у сучасних умовах буде успішно полювати на ваш вільний час

[​IMG]

Оліміпіада, зважаючи на обставини, пройшла фінансово вдало. Врахую, що за час, що минув від Лондону2012, були втрачені для гри аккаунти у бет365, бвіні, ладброксі та бетсіті, а пінакл давав Ріо вкрай непривабливо з голими аутрайтами, написаними хз коли зі старими списками учасників. Вдалося виграти в амністованому фонбеті. Щось вони давали самі і дуже криво як то єдиноборства, де не враховувались турнірні сітки, щось як усі, як стрільбу з лука, де просто купа дарма валялася на низьких кефах.
Власне, весь тиждень №4 пройшов у тривожному очікуванні, заплатить фон чи відправить на фірмовий ігнор і безкінечні запити документів. Однак все вирішилося вдало і можна повертатися до дисперсійного тенісного аналу. От тільки песика повернемо господарям)

Понравился пост? Поделитесь с другими!

Вам необходимо войти для комментирования