1. Bello! Вы на сайте UAbets – сообщества бетторов и любителей азарта. В режиме 24/7 здесь обсуждаются ставки на спорт, покер, тотализатор и казино. Чтобы присоединиться – ознакомьтесь с правилами и зарегистрируйтесь.
    Скрыть объявление

Кубок Азії 2024. Прогноз на перші ігрові дні

Опубликовал Admin Kava в блоге Наживаем вместе с Кавой. Просмотры: 160

upload_2024-1-12_14-0-33.png

Сьогодні стартує Кубок Азії 2023, який через жару в Катарі і участь їх збірної в 2023 CONCACAF Gold Cup перенесли на 2024 рік. Більше інформації по турніру в тому числі склади - 2023 AFC Asian Cup - Wikipedia

Особливість групового етапу цього турніру - величезний розрив у класі між фаворитами (Японія, Іран, Пд. Корея, Австралія) і аутсайдерами типу Індії або Гонг Конгу. Через ми бачимо дуже багато явних фаворитів з великими мінусовими форами. Але треба зрозуміти один нюанс - фаворити знають, що виграє турнір той хто збереже більше сил на вирішальні матчі, а не той хто заб"є більше голів слабким командам в групі. Тепер пробіжимося по матчам перших трьох днів турніру.

Господарі з Катару приймають Ліван, публіка не особливо вірить в Катар, лінія впала з -2 до -1,5 мабуть в основному на фоні останніх товариських матчів, де Катар програв Йорданії 1-2, а Ліван в цієї самої Йорданії виграв плюс зарубався з С.Аравією 0-1. Тут дійсно можна згодитися, що у Катара немає якихось яскравих гравців з європейських клубів щоб легко бити такі фори, з іншого боку Ліван це взагалі в основному якісь ноунейми з місцевої ліги, а останній матч між собою вони злили Катару 0-5. Може бути що завгодно.

Австралія-Індія. Індія мабуть одна з найслабших команд цього турніру, не виходить у них з 1,5 мільярда населення найти хоча б 11 що можуть попадати по м"ячу) Хоча певний прогрес є і в минулому році вони навіть виграли пару матчі у команд типу Лівана і Кувейта, але Австралія це трошки інший рівень. Хоча нинішні австралійці теж не мають гравців типу Кехілла, Кьюела або Відуки, там переважно люди з середняків чемпіонату Шотландії і нижчих дивізіонів Англії. Це все ще на дві голови вище того що є у Індії, але чи буде достатньо мотивації щоб бити фору -3? Тут велике питання, а на таких як Індія ставити рука не піднімається.

Китай-Таджикистан. Ще одні що з 1,5 мільярда не можуть знайти 11 футболістів. Хоча тут ситуація трохи краща, чим в Індії, але все одно збірна Китаю дуже посередня зараз і ми бачимо серйозний прогруз проти них в лінії, кеф на п1 виріс з 1,38 до 1,98. З іншому боку де футбол а де Таджикистан? Так, у них є кілька цікавих гравців з чеміонатів типу Узбекистану, Болгарії і Молдови, але в цілому думаю там пасажири. Так що чисто візуально мені здається, що за кф. в районі 2,0 перемога Китаю може бути валуйною, але останні результати китайців в товарняках лякають - програли Оману і Гонг Конгу. Мабуть сюди краще не лізти.

Узбекістан-Сірія. Узбеки досить міцний горішок на цьому рівні, у них непоганого рівня Ліга плюс є хороші гравці з інших ліг (Турція, Греція, рпл). Тренує команду легенда Словенії Сречко Катанец. Але Сірію недооцінювати не можна. Якимось чином вони заманили тренувати свою збірно ще одну легенду Ектора Купера і він по своїм каналам мабуть підтягнув сірійську діаспору з Латинської Америки, 3 чоловіка з Аргентини і одного з Перу, плюс ще пару людей з Швеції де теж велика діаспора сірійська, ну і головна зірка Омар Хрібін в складі. Так що думаю тут узбеки хоч і фаворит, але може все закінчитись дуже рівним матчем. Знову ж не бачу з якого боку тут щось ставити можна.

Японія - В'єтнам. А от цей матч мені досить цікавий. На попередньому кубку Азії випадково бачив якись матч В'єтнама і здивувся - команда досить непоганого рівня, біжать, боряться, грають в пас, ну тобто це явно не пасажири типу Індії. Вони грали з Японією в одній групі у відборі на ЧС-2022, результати - 1-1 і 0-1. Так, Японія привезла купу зірок з європейських чемпіонатів, але як писав на початку цього огляду - великого сенсу розривати суперників в групі немає. Вихід лінії -3, а зараз прогнули до -3,75 що як на мене вже трохи забагато, максимум -3,5 би дав тут. Тому моя ставка - В'єтнам +4 за 1,653

ОАЕ - Гонг-Конг.
Гонг-Конг це пасажири в стилі Індії. Пару місяців назад вони примудрились програти 0-2 Бутану (це команда щось в стилі як в Європі Сан-Маріно, яка виграє раз в пару років). Але і ОАЕ зараз так собі. Для ілюстрації - в тому складі що зараз там їх лідер Алі Мабхут забив раза в 3 більше голів за збірну чим всі решта його нинішніх партнерів разом. Останній товарняк залили Оману. Так що не здивуюсь тут якомусь потному 1-0, але і 4-0 не здивуюся)

Іран - Палестина. Іран ще один з явних фаворитів турніру, що не дивно, враховуючи що у складі такі гравці як Годдос, Таремі і Азмун. Палестина по складу ніби нічого особливого, але є 2 нюанса. Перший - незважаючи на склад незрозуміло з кого (на нормальному рівні грає тільки нап Даббах у Шарлеруа), Палестина досить сильно упирається навіть у матчах з фаворитами, останні цікаві результати - С.Аравія 0-0, Узбекистан 0-1, Австралія 0-1. Другий нюанс - враховуючи поді у Газі, ісламський світ посилено демонструє підтримку Палестини і можливо буде не зовсім "політкорректиним" для іранців виносити тут палестинців. Але фора -2 все ж таки не дає зачіпок, вигравати в 1 м"яч теж не солідно, а більше 2 можуть і не захотіти іранці. Так що і тут без ставок.

Понравился пост? Поделитесь с другими!

Вам необходимо войти для комментирования