-
Bello! Вы на сайте UAbets – сообщества бетторов и любителей азарта. В режиме 24/7 здесь обсуждаются ставки на спорт, покер, тотализатор и казино. Чтобы присоединиться – ознакомьтесь с правилами и зарегистрируйтесь.Скрыть объявление
Pinnacle виходить з України?
Опубликовал Admin Kava в блоге Наживаем вместе с Кавой. Просмотры: 97
Кілька днів назад всім клієнтам з України букмекерська контора Pinnacle розіслала наступне повідомлення:
![]()
Якщо коротко - грати на основному сайті Пінакла тепер українцям не можна буде з 25 лютого, а до 30 квітня потрібно вивести депозити.
Цікавіше інше - зразу ж пропонують реєструватись на свому зеркалі pin880, яке виглядає фактично як і основний сайт. З цього робимо висновок, що дані дії пов"язані в першу чергу з якимось регуляторними питаннями, мабуть основна вітрина Пінакля не хоче мати справу з Україною, де по суті заборонено грати в БК без української ліцензії. А пін880 то вони типу не при ділах)) Думаю, висновок простий - треба реєструватись на пін880 і спокійно грати далі.
Понравился пост? Поделитесь с другими!
Вам необходимо войти для комментирования