1. Bello! Вы на сайте UAbets – сообщества бетторов и любителей азарта. В режиме 24/7 здесь обсуждаются ставки на спорт, покер, тотализатор и казино. Чтобы присоединиться – ознакомьтесь с правилами и зарегистрируйтесь.
    Скрыть объявление

Прогнози на Кубок Азії 2024. Матчі 15-16 січня

Опубликовал Admin Kava в блоге Наживаем вместе с Кавой. Просмотры: 155

Перші матчі турніру в цілому проходили плюс мінус як я очікував, дивимося на наступні.

Південна Корея - Бахрейн. Корея другий після Японії явний фаоврит турніру, привезли дуже сильний склад з головними зірками - Кім Мін Дже (Баварія), Сон (Тотенхем) і Хван Хі Чхан (Вулвс). Тренує корейців сам Юрген Клінсман. Бахрейн - посередня команда, майже всі люди з місцевого чемпіоната, головна зірка - нападник Абдула Юсуф з чеської Млади. В товарняках без особливих шансів відлились Анголі 0-3 і Австралії 0-2. Лінія з форою -1,75 на Корею не сприяє ставкам на цей матч. Важко сказати яка буде мотивація корейців, якщо будуть грати в економ режимі, то все може закінчитись перемогою в 1-2 голи. Можливо треба подумати в сторону ТМ3 - Корейці не пропускають вже 7 матчів, грають в захисті відповідально, а якщо не пропустять і тут, то і самі можуть не більше 2-3 відгрузити. Але впевненості немає, тому скіп.

Індонезія - Ірак. Індонезія цікава команда, де є гравці досить пристойного рівня (в основному натуралізовані з Європи з діаспори), наприклад в захисті є Хорді Амат (екс Еспаньйол, Суонсі, Бетіс, Райо Вальєкано, 15 матчів за Іспанію u21) і Санді Уолш (Мехелен, під 200 матчів в вищій лізі Бельгії, був основним в збірних Нідерландів u17 та u19), під цей турнір ще з Вулверхемптона підтягнули ще одного екс гравця u20 Нідерландів Хюбнера. Плюс Паттінама з основи норвезького Вікінга. Ще кілька молодих зі школою Нідерландів є і в пізвахисті і в нападі. Але незважаючи на те, що лиди ніби є, результати у Індонезії жахливі, наприклад у товарняку перед цим турніром грали два рази з Лівією і програли 1-2 і 0-4. Як можна програти 0-4 Лівії, питання дуже цікаве). З цим же Іраком грали в групі відбору на ЧС буквально 2 місяці назад і програли 1-5. Ірак - міцний горішок з купою гравців з Європи, Ірану, С.Аравії. В товарняку тиждень назад всього 0-1 програли Кореї. Думаю, Індонезії тут мало світить, але якихось надто яскравих гравців атаки у Іраку немає, щоб влізати на них з форою -1,5. Мені здається ця фора значною мірою результат того матчу між командами, про який я писав вище (5-1 на користь Іраку). Якби не він, то було би тут -1 або -1,25 на Ірак, так що можливо в Індонезії є якись валуй, але я в таких пасажирів лізти не хочу.

Малайзія - Йорданія. Досить екзотичні команди, особливо Малайзія, яка фактично повністю сформована з гравців місцевого чемпіонату. Йорданія теж майже всі місцеві, хоча є воротар з С.Аравії і досить непоганий півзахисник Ель-Тамарі з Монпельє. В цілому Йорданія по рейтингу трохи сильніша, та і останню особисту зустріч в 2021 виграли 4-0, тому вихід лінії був з досить явним перекосом в стороні Йорданії (фора -1), але останні результати команд натякають, що особливої різниці в класі тут може не бути і матч може бути досить рівним, тому загруз з -1 до -0,5 виглядає правильним. В плані фори в мене тут ідей немає, а от тотал я би розглянув в сторону ТБ - Малайзія досить весела команда. Хоча це тільки варіант, ставити сюди не дуже хочеться.

Таїланд - Киргизстан. Команди як то кажуть середнього рівня, більшість гравців з місцевих ліг, є кілька з нормальних чемпіонатів і там і там. Киргизи досить непогано упирались в останніх матчах, наприклад в товарняках 2-1 виграли у В"єтнама і 1-1 з Сірією, а Таїланд відлетів Японії 0-5. На фоні цього бачимо серйозний загруз на киргизів, з -0,75 до -0,25 підняли Таїланд. Проблема в тому, що чемпіонат Таїланд значно сильніший чим у киргизів. Таїланд 8 місце в рейтингу, а Киргизстан - 29. Тому середній рівень у тайців вище. Тому я би вже тут дивився в сторону Таїланд, особливо якщо ще підгрузять киргизів. Від 1,8 Таїланд (0) можна розглянути. На разі без ставок.

Саудівська Аравія - Оман. В Саудівську Аравію теж не дуже вірять, з -1 фора опустилась до -0,75. На перших ролях в їх чемпіонаті зараз зірки з Європи і Африки, а рівень самих саудитів все ще досить посередній. Інше питання що оманська ліга взагаі всього на 22-му місці в рейтингу азіатських чемпіонатів, а збірна Омана майже повністю складається з гравців місцевих клубів. В товариських матчах виграли у ОАЕ і Китаю, мабуть саме через це публіка повірила в них. Хоча і останні особисті зустрічі були напруженими - 2-1 Оман і два рази по 1-0 Сауди. Все виглядає так що тут буде напружений малорезультативний матч, де Сауди виграють 1-0, 2-0, а можливо і 0-0 засушать. Але тотал теж прогнули з 2,5 до 2,25, так що влізати туди немає сенсу.

Понравился пост? Поделитесь с другими!

Вам необходимо войти для комментирования