1. Bello! Вы на сайте UAbets – сообщества бетторов и любителей азарта. В режиме 24/7 здесь обсуждаются ставки на спорт, покер, тотализатор и казино. Чтобы присоединиться – ознакомьтесь с правилами и зарегистрируйтесь.
    Скрыть объявление

Суперкубок України. Прогноз на матч Динамо - Шахтар

Опубликовал Admin Kava в блоге Наживаем вместе с Кавой. Просмотры: 187

Суперкубок

В першому турі УПЛ видно було що Динамо грало з азартом, гравці явно отримали певну "перезагрузку" з приходом Будулая Луческу, невідомо на скільки цього запалу вистачить, але на Шахтар вони і так завжди мотивовані. Тимчик додав потужності на правому фланзі, Супряга нарешті той ЦФ якого чекали, хоча и не забив куча моментів з Олімпіком, а Родрігес просто розривав на фланзі - Луческу стало розуму зрозуміти що Родрігес це фланговий гравець а не ЦФ.

Шахтар - по грі з колосом видно що команда в певній ямі, в першу чергу психологічній (2 незабитих пеналя від лідерів команди як доказ). Команда форсувала підготовку на фінальні матчі Ліги Європи і підсрачник 5-0 від Інтера схоже виявився болючим ударом.

Підсумок - 1,65 на Динамо не давали навіть в минулому сезоні (мінімум 1,8 там було), а зараз Динамо як мінімум на емоційному рівні сильніше.

Динамо +0,5 2,22

[​IMG]
Юрий, williams j, Positivum и 6 другим нравится это.

Понравился пост? Поделитесь с другими!

  • mr.Tipster
  • Кошмар
Вам необходимо войти для комментирования