1. Bello! Вы на сайте UAbets – сообщества бетторов и любителей азарта. В режиме 24/7 здесь обсуждаются ставки на спорт, покер, тотализатор и казино. Чтобы присоединиться – ознакомьтесь с правилами и зарегистрируйтесь.
    Скрыть объявление

Український футбол вже не той

Опубликовал Юрий в блоге Блог Юрий. Просмотры: 91

Всім привіт. Так не прийнято, але сьогодні пропоную поставити проти українського представника в єврокубках.

Дивився попередній матч цих команд і скажу, що Ворскла мене не вразила. В першому таймі так взагалі на полі фаворитами виглядали точно не полтавчани. А гол українця Ковталюка, який на Батьківщині себе не проявив, зате пограв уже в багатьох зарубіжних клубах, був, на мій погляд, логічним. Лише після цього Ворскла проснулася і почала щось показувати в атаці. Десь хлопцям Скрипника повезло, десь показали вони свою індивідуальну майстерність, а десь просто грузинам не вистачило досвіду таких поєдинків. Врешті Ворскла перемогла, але не сказати, що заслужено.

Кавказці завжди вдома грали краще, активніше, а часом і сенсації на своїх стадіонах могли створити, тому по такій лінії буду ставити на Ділу. Не в тих кондиціях зараз ворскляни, та й не настільки вони вищі класом, щоб майже по рівному котируватися з грузинами в гостях.

1. 03.08.2023 20-00 Футбол. Ліга Конференцій. Діла (Грузія) - Ворслка (Україна) ф1(0) 1.82 Фавбет
xavi и Admin Kava нравится это.

Понравился пост? Поделитесь с другими!

Вам необходимо войти для комментирования