1. Bello! Вы на сайте UAbets – сообщества бетторов и любителей азарта. В режиме 24/7 здесь обсуждаются ставки на спорт, покер, тотализатор и казино. Чтобы присоединиться – ознакомьтесь с правилами и зарегистрируйтесь.
    Скрыть объявление

Азиатский футбол

Тема в разделе "Прогнозы на футбол", создана пользователем Hausser, 20 фев 2018.

  1. glebofon

    glebofon Активный беттор

    Токио Симидзу
    тотал бол 1 по 1.41
    вторые таймы они проводят результативнее первых + и те и другие могут тут открыть счет, судя по последним матчам
     
    Admin Kava нравится это.
  2. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Кубок Азії завтра стартує - 2023 AFC Asian Cup - Wikipedia

    upload_2024-1-11_19-10-30.png

    Непогано так проти Китая нагрузили)) з 1,38 до 2,01 виріс :u:
     
  3. Celent@no

    Celent@no Активный беттор

  4. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    в цей матч не полізу :)

    по інших напишу сьогодні думки
     
  5. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

  6. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Japan - Vietnam 4:2 :pin:
     
  7. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

  8. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    upload_2024-1-16_13-22-29.png

    Пора би вже і проти загрузу зіграти, Таїланд (0) ниряєм і доганяємся якщо не пройде Саудами -0,5 :130:
     
  9. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Thailand - Kyrgyzstan 2:0

    Cюда :132:

    Значить в саудів не ліземо :110:
     
  10. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Аравія тоже даром, треба було брати :mrgreen:
     
    mr.Tipster нравится это.
  11. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

  12. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    upload_2024-1-25_13-4-5.png

    Цікавий загруз, в лічках вроді Йорданія краще, виграли 2 останні. Перші 2 матчі в групі Йорданія теж набагато краще зіграла, а грузять Бахрейн. Купили йорданців? :202:
     
    xavi нравится это.
  13. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Kyrgyzstan - Oman
    Bet: Kyrgyzstan (+1.25) 1.943

    Не згідний із загрузом на Оман. Вихід лінії -0,5 а зараз прогнули до -1,25 без особливих підстав. Киргизстан все ще зберігає теоретичні шанси на вихід з групи, для цього їм треба виграти у 2 голи. Перші 2 матчі програли 0-2, але з Таіландом була рівна гра, наприклад володіння м"ячем 55-45 на користі Киргизстан, удари 13-12, кутові 2-3. А з С.Аравією там у Киргизстана було 2 вилучення і майже цілий матч грали 9 на 11 і всього 0-2.

    По складах - у Омана майже всі грають у місцевій лізі - 34 місце у рейтингу азіатських ліг, всього пару людей мали невеликий досвід гри в Катарі. У Киргизстана воротар з 2 дивізіону Турції, є люди з чемпіонатів Білорусі, Казахстану, Узбекистану, де рівень явно вищий ніж в чемпіонаті Оману.

    Зовсім недавно грали між собою в відборі на ЧС, Киргизстан вдома виграв 1-0. Лінія була -0,25 Оман в гостях. Думаю на нейтральному полі максимум -0,75 Оман можна давати.
     
    xavi нравится это.
  14. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    mr.Tipster нравится это.
  15. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    upload_2024-2-1_13-21-21.png

    Парадокс, двоє з Австралія, Корея, Японія, Іран вилетять, а Йорданія або Таджикистан в 1/2 вийде :212::mrgreen:
     
  16. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

  17. Мыкола

    Мыкола Активный беттор

    КНДР-Иран
    ЖК тм3.5 1.76

    Вряд ли надо объяснять почему...
    :mrgreen:
     
    Admin Kava нравится это.
  18. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    В Азії подобається Палестина +0,5 за 2,04. По складу там як на мене рівні команди, а то і Палестина цікавіша, там кілька людей в Єгипті грають, ще кілька в Європі, у Омана все з місцевої ліги
     
  19. Мыкола

    Мыкола Активный беттор

    Аль, который не цвай и не драй. ИТБ1.0 1.41
     
    Admin Kava нравится это.