1. Bello! Вы на сайте UAbets – сообщества бетторов и любителей азарта. В режиме 24/7 здесь обсуждаются ставки на спорт, покер, тотализатор и казино. Чтобы присоединиться – ознакомьтесь с правилами и зарегистрируйтесь.
  Скрыть объявление

Баскетбол. Євроліга. Статистичні ставки на гравців.

Тема в разделе "Аналитические прогнозы на спорт команды Uabets", создана пользователем Кошмар, 19 апр 2016.

От Кошмар 19 апр 2016 в 15:13
 1. Кошмар

  Кошмар Команда UAbets

  ekpe-udoh-fenerbahce-istanbul-eb15.jpg
  Євроліга в баскетболі це аналог футбольної Ліги Чемпіонів. Тут грают найкращі команди Європи, накращі гравці, які збирають повні зали вболівальників. Саме на гравців я хотів запропонувати декілька ставок, тим паче, що сьогодні лінія на гравців в Євролізі присутня майже у всіх конторах.

  21-15 Панатінаїкос - Лабораль

  В цій дуєлі заграємо Радуліцу та Єлліота Уільямса. Радуліца, основний центровий команди, провів феєричний перший матч с Лабораллю, закинув 21 очко, реалізував 8/13 кидків з гри та 5/6 штрафних. У другому матчі зіграв не так яскраво, закинув 10 очок, реалізував 4/10 кидків з гри та 2/2 штрафних. У другому матчі більше часу ніж зазвичай на паркеті проводив його змінник О. Кузміч, та й Радуліца чогось нервував, заробивши в 4-й четверті технічний фол і навіть у грі з овертаймом свій тотал гру не перебив. Думаю сьогодні зіграє краще і із 10+ кидків та декількох штрафних заб'є 14+ очок.
  Друга ставка на американця Єлліота Уільямса. Гравець дуже активний у нападі, та в перших матчах з іспанцями показав низький процент реалізації кидків. В першому матчі закинув 7 очок, реалізував лише 3/11 кидків з гри. В другому матчі закинув 12 очок, реалізувавши 4/13 кидків з гри. Також треба відмітити, що за 2 матча Єлліот тільки одного разу ставав на лінію штрафних, закинув 1/2, що безумовно мало для гравця, який 7 матчах топ-16 Євроліги закинув 37/40 штрафних. Думаю саме в сьогоднішньому матчі, так би мовити у "рідні кільця" у нього залітатиме краще.

  Ставки:
  Кількість очок (гравці)матч (з от). Більше (13) Радуліца 1.9 марафон
  Кількість очок (гравці)матч (з от). Більше (13.5) Єлліот Уільямс 1.85 фавбет

  21-45 Барселона - Локомотив Кубань
  Єдина пара в чвертьфіналі Євроліги, де після двух матчів рахунок у серіі рівний. Першу ставку хочу запропонувати на лідера Локомотива Ентоні Рендольфа. В перших двох матчах з Барселоною він набирав по 17 очок. В першому матчі реалізував 4/10 кидків з гри + 8/9 штрафних. В другому - 4/12 кидків з гри + 7/7 штрафних. В двох матчах Локомотив набирав по 66 очок, внесок Рєндольфа по 17 очков в кожному матчі, що становить 25.7% очок набранних усією командою. Це неймовірно, але саме на нього грає вся команда, та й американець зараз у такій формі, що може і самостійно заробляти багато очок. Згоден, що 15 очок не маленька цифра, але з огляду на гру та результативність американця правильно давати на нього 16.5 очок.
  Друга ставка на центрового Барселони Анте Томіча. Хорват є одним із найкращих гравців свого амплуа в Європі, але останнім часом показує просто жахливий, як для нього баскетбол. Може травма Дорсі надасть йому новий імпульс і цей сезон він завершить на мажорній ноті, дуже сподіваюсь, бо цей гравець особисто мені симпатичний. Вірогідність того, що Дорсі сьогодні з'явится на паркеті, вкрай низька. Отже центрових у Паскуаля залишаеться 2, Томія і Самуельс. Якщо дивитись на перші 2 матчі з Локомотивом більшою довірою у тренера користується саме Томіч, тому напевно він сьогодні зіграє більше. З огляду на те, як він закинув свої 12 очок в другому матчі (на останніх 2 хвилинах закинув 4 очки), то ставити його сьгодні на більше 10.5-11 очок якось не хочеться. А поставлю я сьогодня на тотал підбирань Томіча більше 5.5. В перошу матчі зробив 5 підбирань, в другому вже 10. У Локомотива по суті немає центрового і Томіч зі своїми 2.17 см росту повинен сьогодні домінувати на щитах.

  Ставки:
  Кількість очок (гравці)матч (з от). Більше (15.0) Ентоні Рендольф 1.85 фавбет
  Кількість підбирань (гравці)матч (з от). Більше (6.5) Томіч 1.85 фавбет


  21-45 Реал Мадрид - Фенербахче Улкер
  У цьому матчі пропоную заграти таких гравців як Богдановіч і Удо з Фенербахче та ветерана мадридського Реалу Феліппе Рейєса. По порядку.
  Богданович наразі є лідером турецької команди. Гравець з прекрасним кидком та індивідуальною майстерністю. В перших двох матчах з Релом набирав 17 і 16 очков, реалізовувавши 5/10 та 6/11 кидків з гри. В двох матчах закинув 5 трьохочкових та реалізував 6/9 штрафних кидків. Сьогодня на нього пропонують рівно 13 очок, таке ще треба грати. Я думаю сьогодня буде ще активніше грати в нападі, з процентом реалізації в нього поки що все в порядку.
  Удо після травми Яна Вєсєли грає дуже багато, навіть с чехом на паркеті він стабильно набирав багато очок, без нього робіть же більше кидків з гри. Якщо в першому матчі реалізація його підвела і він закинув лише 5/10 з гри, набравши 10 очок. То вже в другому матчі виправився, реалізувавши 7/9 кидків з гри + 4/5 з лінії штрафних, набравши тим самим 18 очок. Сьогодні букмекер нам пропонує тотал 12.5 очок на нього, моя думка це замало, 14 вірнише.
  Із гравців Реалу зіграю тільки Рейєса. Ветеран був результативним у першому матчі, закинувши 13 очок при реалізації 4/7 з гри та 5/6 штрафних. В другому матчі провів всього 12 хвилин на паркеті і закинув лише 3 очки, все ж таки вік дається в знаки. На вихідних Реал грав в чемпіонаті, де Рєйес зіграв всього 12 хвилин, думаю його готують саме на сьогоднішню гру. Також треба відмітити, що в домашніх матчах він грає результативніше, в топ-16 Євроліги у середньому в нього 11.8 очок, тоді як у дома набирає в середньому - 14.

  Ставки:
  Кількість очок (гравці)матч (з от). Більше (12.5) Удо 1.9 марафон
  Кількість очок (гравці)матч (з от). Більше (13.0) Богдановіч Б 1.9 марафон
  Кількість очок (гравці)матч (з от). Більше (11.0) Рейєс 1.9 марафон
   
  Ganesha, Bronn и Admin Kava нравится это.
Ставлю на баскетбол (смолл-маркеты, статистические ставки на игроков), футбол (статистика), формулу 1 и биатлон. Ставками на спорт серьезно занимаюсь третий год

Комментарии

Тема в разделе "Аналитические прогнозы на спорт команды Uabets", создана пользователем Кошмар, 19 апр 2016.