1. Bello! Вы на сайте UAbets – сообщества бетторов и любителей азарта. В режиме 24/7 здесь обсуждаются ставки на спорт, покер, тотализатор и казино. Чтобы присоединиться – ознакомьтесь с правилами и зарегистрируйтесь.
  Скрыть объявление

Біатлон. Чемпіонат світу. Індивідуальна гонка у жінок

Тема в разделе "Аналитические прогнозы на спорт команды Uabets", создана пользователем Кошмар, 15 фев 2017.

От Кошмар 15 фев 2017 в 14:11
 1. Кошмар

  Кошмар Команда UAbets

  біатлон. чемпіонат світу.jpg

  Сьогодні після, нетривалої перерви, до нас повертається біатлон. Другу частину чемпіонату світу розпочинає жіноча індивідуальна гонка. Індивідуальна гонка вважається найстаршою дисципліною в біатлоні, гонка на 15 км з чотирьома вогневими рубежами, але стрільба проходить у незвичній послідовності, спочатку з позиції льожа, потім стійка, далі льожка та стійка. За кожен промах до результату додається 1 хвилина.

  В цьому сезоні це остання індивідуальна гонка, дві попередні виграла німкеня Лаура Дальмаєр, вона і сьогодні фаворит у букмекерів. У суперницях Коукалова, Дорен Абер, Макарайнен, Вірер, Домрачева. Мабуть серед них Дальмаєр і виглядає трошки краще, але ставити на її перемогу, як і на перемогу якоїсь іншої спортсменки в мене рука не підніметься.

  Також треба відмітити, що всі фаворити стартують у другій половині пелотону, перша з них Коукалова стартує 51-ю, інші починаючи с 67 місця, Дальмаєр взагалі стартує 93-ю.

  Чому? Під кінець гонки траса підмерзне і це дасть перевагу більш пізнім номерам. Але якщо до цього вона не перетвориться в кашу, а така ймовірність існує, тому що в день у Хохфільцені прогнозують +12 градусів тепла.

  Що до ставок на гонку.

  Зіграю Брезе вище Джими за 1.87 у марафоні. У спринті на пасьюті француженка була швидшою (на 13 сек. у спринті, та на 16 у парсьюті). У тому ж пасьюті Брезе зробила всього 1 промах, тоді як Джима 4-и. В заліку індивідуальних гонок Брезе знаходиться на 5-у місці, була 5-ю в Естурсунді та 18-ю у Антхольці. Тоді як Джима в заліку займає 18-е місце, має 2 двадцятих місць у гонках цього сезону.

  Дивлячись на проблеми Джима у стрільбі, та відсутність переваги у швидкості, не думаю, що вона сьогодні буде вище Брезе.

  Друга ставку на ту ж Брезе, але вже у порівнянні з Тіріль Екхоф за 1.62 у піннаклі. Якщо у спринті Тіріль ще може конкурувати за високі місця, то у гонці з чотирьома вогневими рубежами їй це робити важно. Як зізналась сама норвежка: «Прикро коли кожен день тренуєш стрільбу, а виходить ще гірше». У пасьюті Екхоф допустила 6 промахів, у спринті – 2, на своєму етапі в змішаній естафеті вона привезла своїй команді коло штрафу. Швидкість у норвежки є, але Брезе в цьому компоненті їй програє зовсім небагато. Думаю на один/два промахи норвежка зробіть більше, відіграти їх на дистанції у француженки нереально.

  Також непоганою ставкою виглядає Білорусь вище Россії (порівняння за найкращим учасником) за 1.65 у марафоні. Домрачева повертається, Даша провела феноменальну гонку у пасьюті, з чотирьома нулями зайняла 2-е місце. За її ж словами, у другій частині чемпіонату вона буде же сильнішою. У россіянок можна виділити Старих, але не думаю, що вона зможе виграти у Даші, коефіцієнт непоганий.

  Взагалі думаю буде цікаво, не пропустіть, початок трансляції о 15-30 за київським часом.
   
  Admin Kava, szqwarqa, annjett и ещё 1-му нравится это.
Ставлю на баскетбол (смолл-маркеты, статистические ставки на игроков), футбол (статистика), формулу 1 и биатлон. Ставками на спорт серьезно занимаюсь третий год

Комментарии

Тема в разделе "Аналитические прогнозы на спорт команды Uabets", создана пользователем Кошмар, 15 фев 2017.