1. Bello! Вы на сайте UAbets – сообщества бетторов и любителей азарта. В режиме 24/7 здесь обсуждаются ставки на спорт, покер, тотализатор и казино. Чтобы присоединиться – ознакомьтесь с правилами и зарегистрируйтесь.
  Скрыть объявление

Біатлон. Нове Мєсто. Прогнози і ставки на жіночій спринт

Тема в разделе "Аналитические прогнозы на спорт команды Uabets", создана пользователем Кошмар, 16 дек 2016.

От Кошмар 16 дек 2016 в 12:38
 1. Кошмар

  Кошмар Команда UAbets

  Нове Мєсто.jpg

  Бітлона, 3-й етап Кубку Світу, Нове Мєсто, Чехія.

  Сьогодні в спринтерській гонці на старт вийдуть жінки. Наша Юля Джима стартує 2-ю, також у першій групі знаходяться и головні претенденти на перемогу, німкеня Дальмаєр, чешка Коукалова і фінка, Макарайнен. Початок 0 18-30 за київським часом

  Фаворити гонки

  Головним фаворитом на перемогу у сьогоднішній гонці букмекерські контори бачать Лауру Дальмаєр.

  Дальмаер.jpg

  Німкеня виграла 3 із 5 індивідуальних гонок, ще у двох займала 4 и 2 місця. З огляду на таку стабільність та заяви Дальмаєр, про то, що вона хоче бути схожою на Фуркада, з мотивацією і фізичною формою у неї все в порядку. Якщо не буде форс-мажору, то і сьогоднішню гонку повинна вигравати, у Лаури стабільна стрільба і висока швидкість, чим не можуть похизуватись її опонентки.

  Нав’язати Дальмаєр боротьбу на сам перед повинні Кайса Макарайней и Габі Коукалова.

  Макарайнен.jpg

  Перша як завжди швидка на трасі і на даний момент саме Кайса найшвидша спортсменка серед усіх учасників. Також Макарайней в цьому сезоні показує непогану стрільбу, наприклад в спринті в неї 90% влучності і всього 2 незакриті мішені із 20-ти. Якщо сьогодні зробить не більше 1 промаху, то як мінімум подіум їй гарантований.

  Коукалова.jpg

  Коукалова, поки виступає нестабільно, то вона повільна, то – швидка. Хоча вже в Поклюці Коукалова показувала пристойну швидкістю в індивідуальних гонках. А на своєму етапі в естафеті була найшвидшою, ще й з нулями в графі «промахи». Це її домашня гонка і неї є куди прибавляти, але безумовно потрібно стріляти на нуль.

  Погода

  Сьогодні в Нове Мєсто очікують хмарна погода і -2° морозу. Також очікується доволі суттєвий вітер, 4.3 м/с.

  Прогнози і ставки на гонку

  В першу чергу зіграю проти німкені Пройс. Франсіска через хворобу пропустила етап в Поклюці і я не думаю, що сьогодні вона буде в найкращих кондиціях. Букмекерська контора марафон дає її в порівнянні Хільдебранд і Брезе, біатлоністками, які знаходтся в непоганій формі, та наразі швидкі на трасі. Причому порівнюють з непоганими коефіцієнтами. Такого я не можу пропустити. Брезе зайняла друге місце в спринті у Поклюці, показавши 3-й хід, всього в 7 сек. від Макарайнен. В парсьюті була 9-ю за швидкістю. В двох спринтах цього сезону була в десятці, вибивши 19 із 20 мішеней. Співвітчизниця Хільдебранд поступово покращує свою швидкість, якщо в Єстерсунді вона ногами програвла первому місцю (за швидкістю) 58 сек., то уже в Поклюці – 32 сек. Зі стрільбою у Хільде завжди був порядок, в цьому сезоні у спринті – 95%. Погано, що старту. Першою, але Пройс взагалі стартує 51, на той час траса вже буде розбитою, Франціска і так особливою швидкістю не відрізнялась, а після хвороби, да й ще по розбитій трасі, високу швидкість вона навряд чи покаже. Брезе стартує під комфортним 10-м місцем. В єдиному спринті де всі троє змагались, Пройс програла і Хільдебранд, і Брезе .

  Ставки:
  Порівняння: Брезе вище Пройс 1.8 марафон, Хільдебранд вище Пройс 1.86 марафон.


  Також зіграю проти француженки Дорен Абер, яка в цьому сезоні не показує високу швидкість, та й взагалі нестабільна. Суперницями в неї сьогодні будуть Габі Коукалова та Кайса Макарайнен.

  Француженка виграла спринт в Естерсунді. Але це поки єдина гонка де вона була швидкою. У Поклюці ногами в спринті програвала багато, Кайсі – 37 сек, Коукаловій – 12. В парсьюті бігла вже краще, небагато програла фінці, та виграла у Коукалової. Але уже в естафеті у Дорен Абер був повний провал, за швидкістю програла Коукаловій 30 сек.

  Те, що у француженки поки не має стабільної швидкості, це факт. Те, що вона гірший стрілок ніж Коукалова, теж факт. Думаю сьогодні обидві її суперниці будуть переважити Дорен, Кайса виграє за рахунок швидкості, Коукалова за рахунок стрільби.

  Ставки:
  Порівняння: Коукалова вище Марі Дорен Абер 1.86 марафон, Макарайнен вище Марі Дорен Абер 1.75 марафон.


  Ну і на сам кінець знову зіграю Юлю Джиму, як найкращу серед українок. Киянка наразі найшвидша в збірній, але підводить стрільба. В спринті Поклюки проходила дуже непогано і до 2-ї стрільби претендувала на високі місця, але два промахи і Юля програла Олені Підгрушній (з нулями) 28 сек., причому на останньому колі бігла дуже погано, можливо перехвилювалась. Але вже у парсьюті Юля показала, що таки може стріляти на добре, 2 промахи на 4-х рубежах, 11 місце. В цій гонці вона на 2 голови була швидшою за усіх українок, Журавок і Підгрушна за швидкістю зайняли 52 і 53 місця з 56 учасниць. Так, що за коефіцієнт 2 варто зіграти Юлю, да й Олена в непростій ситуації на стрільбищі, може допустити помилку, а додаткове коло при її нинішніх бігових кондиціях далеко відкине нашого капітана. Вважаю, що Юля може собі дозволити на 1 промах більше і все одно буде найкращою.

  Ставка:
  Кращий учасник Украини Ю. Джима 2 марафон
   
  annjett, xavi, Nedved_11 и 3 другим нравится это.
Ставлю на баскетбол (смолл-маркеты, статистические ставки на игроков), футбол (статистика), формулу 1 и биатлон. Ставками на спорт серьезно занимаюсь третий год

Комментарии

Тема в разделе "Аналитические прогнозы на спорт команды Uabets", создана пользователем Кошмар, 16 дек 2016.