1. Bello! Вы на сайте UAbets – сообщества бетторов и любителей азарта. В режиме 24/7 здесь обсуждаются ставки на спорт, покер, тотализатор и казино. Чтобы присоединиться – ознакомьтесь с правилами и зарегистрируйтесь.
    Скрыть объявление

Прогнози на український футбол

Тема в разделе "Прогнозы на футбол", создана пользователем Admin Kava, 6 июл 2021.

?

Хто виграє УПЛ 2022-2023

  1. Динамо Київ

    5 голосов
    62,5%
  2. Шахтар

    1 голосов
    12,5%
  3. Зоря

    0 голосов
    0,0%
  4. хтось інший

    2 голосов
    25,0%
  1. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    upload_2025-5-18_17-34-1.png

    upload_2025-5-18_17-34-9.png

    цікавий останній тут буде, крисині бега :mrgreen:
     
  2. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    upload_2025-5-22_17-53-0.png

    Завтра в УПЛ почнеться останній тур сезону 2024/25. Найбільша інтрига внизу таблиці де триває боротьба за збереження місця в УПЛ. Чорноморець вже вилетів, а от Оболонь, Ворскла, Лівий Берег і Інгулець ще мають шанси врятуватись - хто повністю, хто хоча би через перехідні матчі з командами Першої Ліги. Що найцікавіше, календар дарує нам в останньому турі матчі Інгулець-Ворскла і Оболонь-Лівий Берег, тобто все вирішиться безпосередньо в матчах між цими командами.

    Нагадаю критерії для визначення хто вище при рівній кількості набраних очок у двох та/або більше команд:

    1) більша кількість набраних очок в особистих зустрічах між цими командами;
    2) краща різниця забитих і пропущених м’ячів в особистих зустрічах;
    3) більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах;
    4) краща різниця забитих і пропущених м’ячів в усіх матчах;
    5) більша кількість забитих м’ячів в усіх матчах.

    Як видно з таблиці, є велика кількість сценаріїв коли у 2-3 команд однаково очок, тому давайте подивимся як вони грали між собою:

    Оболонь: Ворскла 1-0 і 0-2, Лівий Берег 1-1.
    Ворскла: Оболонь 2-0 і 0-1, Лівий Берег 0-1 і 3-0, Інгулець 0-3
    Лівий Берег: Оболонь 1-1, Ворскла 1-0 і 0-3, Інгулець 0-0 і 1-2
    Інгулець: Лівий Берег 2-1 і 0-0, Ворскла 3-0

    Тепер до матчів.

    Інгулець - Ворскла
    У випадку перемоги Інгулець гарантує собі місце в перехідних матчах - у них перевага в особистих як над Ворсклою, так і в закрутці Інгулець-Ворскла-ЛБ. Якщо Інгулець не виграє - він гарантовано вилітає.
    Якщо Ворскла програє - вони вилітають, бо програють і просто Інгульцу і в закрутці на трьох з Берегом. При цьому, навіть якщо Ворскла виграє, вони не мають шансів вилізти з зони перехідних матчів - якщо Оболонь не програє, то Ворскла їх не дістане, а якщо Оболонь програє Берегу а Ворскла виграє, то в закрутці 3 команд першим буде ЛБ, а Ворскла і Оболонь підуть в перехідні матчі. З цього випливає висновок, що Ворсклі достатньо тут нічиї щоб гаратнувати перехідні матчі, а перемога не дає нічого більш цього.

    Тепер щодо ігрової форми - в останніх 8 матчах Ворскла виграла тільки у Вереса, який зовсім кинув грати в кінці сезону, при цьому програли навіть безнадійному Чорноморцю. В полтавської команди є проблеми з фінансами, про що на днях казав їх тренер Максимов: "Іноземців взагалі треба вмовляти виходити на поле. Взагалі незрозуміло, що далі буде. Ніхто не знає, навіть керівництво. Знає тільки одна людина — Костянтин Валентинович [Жеваго]. При цьому перед клубом стоїть завдання залишитися в УПЛ". При цьому на задньому фоні постійно чутки про бізнес-проблеми власника клубу Жеваго.

    Щодо Інгульця, то вони розігнали фактично всіх досвідчених гравців і дали шанс молодим і ті гризуть землю в кожному матчі. Фактично без особливої боротьби віддали тільки ігри Динамо і Шахтарю а зі всіми іншими суперниками в цьому році або брали очки або програвали максимум в 1 гол.

    Висновок - по турнірній мотивації Ворсклі вистачить нічиєї, по грі клас на стороні Ворскли, але ігрова форма і мотивація на стороні Інгульця. Я би давав тут в районі рівної мази.
    Ставка: Інгулець +0,5 за 1,833

    Оболонь - Лівий Берег
    Оболонь - якщо не програє, гарантує місце в УПЛ. Якщо програє, то йде в зону перехідних матчів, а на 12 безпечне місце піднімається Лівий Берег. При цьому Лівий Берег не вилетить напряму навіть якщо програє - він другий в закрутці з Ворскла і Інгульцем. В лінії бачимо загруз на нічию, але вона нічого не дає Лівому Берегу - їм потрібно ризикувати щоб виграти. На даний момент по лінії я не бачу тут цікавих ставок. Якщо далі будуть гнути нічию, від 1,8 я би зіграв що нічиї тут не буде. В лайві можна буде спробувати тотал більше 0,5 якщо довго не буде гола - в другому таймі Берегу треба ризикувати і розкриватися, або самі заб"ють, або Оболонь впіймає на контрі.
     
  3. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Сьогодні ще кілька матчів останнього туру УПЛ сезону 2024/25. Зіграють топ3 змагань, але ніякої інтриги - всі вже розподілені по місцях незалежно від результатів сьогоднішніх матчів.

    В плані ставок мені цікавий один матч - Рух-Шахтар

    Шахтар зайняв 3 місце, бразильці вже хочуть додому, Судаков на чемоданах, збірникам України буквально через 2 тижні грати в Канаді. Тренер Пушич покидає команду. Все виглядає так, що цей матч навряд чи дає якусь мотивацію гравцям Шахтаря. А навіть з мотивацією вони в цьому році грали дуже натужно, і навіть якщо якась кількість матчів була виграна по рахунку впевнено, але в більшості з них боротьба була майже до кінця гри, де Шахтарю вдавалось забити на контрі 2-3 гол.

    Що стосується Руху, то матчі проти Динамо і Шахтаря дуже принципові для власника Руху Козловського - він досить амбітна людина і це для нього серйозний подразник. Думаю тут Рух вийде бойовим складом і постарається нав"язати максимально фізичну боротьбу. Результат може бути будь-яким, але гру очікую рівну і збалансовану.

    Ставки:
    Рух (+1) 2,05
    гол Руха 1,8
    трохи на перемогу Руха по 4,73
     
  4. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    1-1

    1-1

    чуток нажили
     
    Strike нравится это.
  5. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    ФК «Шахтар» оголошує про завершення співпраці з головним тренером команди Маріно Пушичем. Разом із наставником клуб залишає тренерський штаб.
     
  6. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Сьогодні перші матчі плей-офф за право грати в УПЛ в наступному сезоні.

    Лівий Берег - Металіст 1925
    Металіст 1925 по складу сильніший, хоч і з 1 Ліги, але грають жахливо, так що я би тут швидше думав в сторону Берега. Але лінія як на мене приблизно адекватна, Лівий Берег теж не в формі - 4 очка в останніх 10 матчах УПЛ. Тут ставити не буду, хіба в лайві щось можна думати

    Кудрівка - Ворскла
    А тут поставлю. Ворскла не грає, а мучиться. В клуба великі проблеми з фінансами, бо у власника Жеваго проблеми з бізнесом і законом. Зарплата не платиться вже кілька місяців, сьогодні пройшла новина що на клуб наклали трансферний бан. В матчі з Інгульцем на лавці було всього 5 польових гравців. У Кудрівки з фінансами якраз все добре, президент Солодаренко - забудівник в Київській області. В складі вистачає людей з досвідом УПЛ і хороших команд Першої Ліги. Чекаю тут боротьбу.

    Ставки:
    Кудрівка (+0,5) 2,05
    гол Кудрівки 1,826
    чуть на перемогу Кудрівки 4,94
     
  7. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

  8. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    9 з 16 клубів УПЛ змінили тренера у літнє міжсезоння

    «Олександрія»: Руслан Ротань ➡️ Кирило Нестеренко
    «Шахтар»: Маріно Пушич ➡️ Арда Туран
    «Полісся»: Олександр Максимов ➡️ Руслан Ротань
    «Кривбас»: Юрій Вернидуб ➡️ Патрік ван Леувен
    «Зоря»: Младен Бартулович ➡️ Віктор Скрипник
    «Рух»: Віталій Пономарьов ➡️ Іван Федик
    «Оболонь»: Сергій Шищенко ➡️ Олександр Антоненко
    «ЛНЗ»: Роман Григорчук ➡️ Віталій Пономарьов
    «Металіст 1925»: Олександр Чижов ➡️ Младен Бартулович
     
  9. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Вже через три тижні «Олександрія» розпочне свій шлях у кваліфікації до Ліги конференцій
    І ситуація в срібних призерів УПЛ, м’яко кажучи, не дуже. Офіційно на даний момент покинули клуб:
    — Руслан Ротань (головний тренер)❌
    — Іван Телько (спортивний директор)❌
    — Володимир Шепелєв (півзахисник)❌
    — Георгій Єрмаков (голкіпер)❌
    — Олександр Мартинюк (захисник)❌
    — Джуніор Джевані (вінгер)❌
    — Олександр Філіппов (нападник)❌
    — Артем Шабанов (захисник)❌
    — Іван Калюжний (півзахисник)❌
    — Юрій Копина (півзахисник)❌
    — Сергій Логінов (захисник)❌
     
  10. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

  11. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Сьогодні стартує сезон в УПЛ і Першій лізі України. Спробуємо подивитись що можна поставити на матчі п"ятниці.

    Колос - Кривбас
    Колос після повернення на тренерську лавку Костишина непогано завершив минулий сезон +5=3-2. Є якісне підсилення - Кане, Понедельнік, Климчук, Краснікі, а у Колоса і так був досить хороший склад. Що стосується Кривбаса, то пішов тренер Вернидуб і значна частина основного кістяка команди - Романчук, Понедельнік, Кузик, Кліщук, Сосах, Луньов, Вакулко. Прийшов тренер Леувен який непогано показав себе в Зорі, але потім провалився в Шахтарі і Металісті-1925, прийшло такою купа легіонерів сумнівної якості. Мені здається, Кривбасу буде важко втримати позиції останніх років, основною причиною яких був Вернидуб. А від Колоса я чекаю прогресу. В цілому оцінюю сили цих команда приблизно на одному рівні, тому Колос мав би бути невеликим фаворитом за рахунок свого поля. Ставка: Колос (0) 1.909

    Рух - ФК Полтава
    Рух втратив тренер Пономарьова і ще ряд гравців основи, практично без новачків - будуть шукати підсилення серед своїх молодих талантів. Та і взагалі власник Руху Козловський явно налаштований мінімізувати витрати. Зіграв би гостей, проти такого Руху мали би упертись, але не дуже розумію хто такі ця Полтава і як будуть виглядати на рівні УПЛ, тому хочу хоча б раз на них подивитись. Якби ставив то в сторону гостей, але тут навіть Пінакл лінію не дає на цю гру, так що поки що в будь-якому випадку не ставимо.

    В Першій Лізі Вікторія виглядає надто явним фаворитом против Прикарпаття. Матч в Борисполі, тому дивно тут бачити 1,4, особисті зустрічі за останні 2 сезони - 2 перемоги Прикарпаття і 1 Вікторії, всі з рахунком 1-0 і одна нічия 1-1. Думаю і тут якась така возня буде на 0-0, 1-0. Пінакл поки що не дав цей матч, але по тому що малюють інші буки буду думати над Прикарпаттям +1.

    Інші 2 матчі в 1 лізі для мене складні для прогнозу.
     
  12. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Кудрівка - Олександрія
    Про проблеми Олександрії знають всі - пішов тренер Ротань і десь 6-7 ключових гравців. Бездарно вилетіли в ЛК від сербського дитячого садку під вивіскою Партизан. Мало того, майже весь матч грали в меншості. Додати сюди дальню дорогу, на виході сумніваюсь що гравці встигнуть оптимально відновитись.
    Для Кудрівки несподіваний дебют в УПЛ, думаю мотивація буде величезна у першому домашньому матчі. Як показали перехідні матчі проти Ворскли, Кудрівка цілком може боротись з командами УПЛ, сумніваюсь що Олександрія в своєму нинішньому стані дуже сильно втекла від Ворскли минулорічної.
    Дав би тут максимум +0,75 господарям, тому ставка: Кудрівка (+1) за 1,869. Крім того, зовсім не сподобалась гра Олександрії у захисті, тому ще одна ставка: год Кудрівки за 2,1
     
  13. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Верес - Олександрія

    Олександрія після жахливого старту набрала трохи очок і вже дають по рівній в гостях у Вереса. Як на мене це не дуже правильно. Верес команда приблизно такого ж рівня, в захисті так рівняни взагалі на рівні кращих команд ліги, всього 9 голів в 8 матчах пропущено, з них 4 в одній грі з Поліссям. В атаці є проблеми, але взяли вільним агентом досить непоганого форварда Тарануху. У Вереса хороша домашня підтримка і як на мене мали би йти невеликим фаворитом в цій грі.

    Ставка: Верес (0) 1,869
     
  14. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    upload_2025-10-27_20-6-50.png

    Правовірна таблиця #УПЛ після 10-го туру
    Заснована на xPoints
    Так зване «кризове» Динамо знову виходить на перше місце - 21.9 хР. Паралельно кияни перехоплюють у Шахтаря статус найпродуктивнішої атаки - 20.8 xG.
    У захисті Динамо поступається найкращому лише на 0.9 xGA - топовий показник належить МХ1925 (6.9 xGA).
    Харківʼяни, до речі, - найнудніша команда УПЛ: у їхніх матчах сумарно створено моментів лише на 19 xG в обидві сторони.
    Найяскравіші матчі відбуваються за участю Кривбаса (32.83) та Епіцентра (32.14) - і самі щось грають, і іншим дають.
    Рух утримує титул найдірявішого кіпера чемпіонату - пропустили на 4.76 більше, ніж очікувалось. Динамо зовсім поруч - 4.2.
    Найбільше недозабили (з різних причин: косоокість, рівність ніг чи Білик) у ворота Епіцентру - −4.84.
    Найближчі конкуренти - Колос (−4.1) та Верес (−4.02). Водночас Епіцентр допустив найбільше моментів біля власних воріт - 21.8 xGA.
    Найстражденніша атака у ЛНЗ, що недозабила вже 7.32 гола. Інших таких невдах поки немає.
    Шовковський, звісно, скаржиться на реалізацію, але його команда навпаки перевиконує очікування - +6.22 гола. Навіть Шахтар страждає більше: гірники забили на 0.26 менше очікуваного, ще й пропустили «зайвий» гол.
    Олександрія створює найменше - лише 7.4 xG за 10 турів.
    По xPoints лігу можна зараз умовно поділити на кілька дивізіонів:
    • Аутсайдери: Полтава, Епіцентр, Олександрія, Верес - чотири команди з нижньої п’ятірки.
    • Середняки: Кривбас, Рух, Оболонь, Кудрівка, Колос, Зоря - тут підкачали львів’яни.
    • Амбіційні середняки: Карпати, МХ1925 та Полісся - і знову провисання у команді зі Львова.
    • Еліта: Динамо, ЛНЗ та Шахтар - відповідність реальності.
     
  15. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Сьогодні принциповий матч в Кубку України Динамо-Шахтар, але в плані ставок мені цікавий інший матч. Пінка поки що не дає, тому можна зіграти наприклад на Stake.com або в наших буках типа Фавбета чи Беткінга.


    Вікторія - Інгулець
    У Вікторії досвідчений склад, 80% гравців з досвідом УПЛ. В Першій Лізі особливих задач немає, тому сидять в середині таблиці, а от в Кубку думаю буде мотивація зіграти з кимось з сильних команд УПЛ. В цьому сезоні в Кубку вже пройшли Лівий Берег і Ворклу - команди які як і Інгулець в минулому сезоні грали в УПЛ. В минулому сезоні в Кубку Вікторія пройшла уплівський ЛНЗ.

    Інгулець йде на 3му місці в Першій Лізі, основна задача повернутися в УПЛ, думаю кубок це вже другорядне. В попередніх сезонах теж не дуже там напружувались, в минулому відійшли Пробою з 2 ліги, а в позаминулому якраз.. Вікторії. Не здивуюсь тут певній ротації у Інгульця.

    Висновок - як на мене тут валуйно Вікторія (+0,5) від 2,1. В Stake.com наприклад 2,32, в деяких інших буках можна і 2,5 знайти.
     
    Donatas нравится это.
  16. Donatas

    Donatas Беттор

    Kava какие мысли по главному матчу?
     
  17. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    upload_2025-11-27_2-32-40.png

    Правовірна таблиця #УПЛ після 13-го туру
    На основі xPoints
    Якщо почитати інтерв’ю старих меблів, то більшість уперто твердить, що Динамо потрібні нові футболісти, а не нові сенси й змісти. Бо старі меблів звикли сидіти, пити кохве, доки overqualified для них українці, бразильці та балканці без їхньої участі роблять результат.
    Простий приклад під носом: Кабаєв. За діда - мішень для тотальної критики. У чемпіонському сезоні - лідер серед лівих вінгерів за кількістю пасових ланцюжків, що завершилися голом. Не Кевін. Не Назаренко. А Влад. Бо комусь вистачило клепки розподілити ролі Дубінчака, Шапаренка та Кабаєва відповідно до їхніх якостей. З білдапом під тиском має відбутися те саме.
    Хочете щось про кризу - відкрийте лінки одноклітинних організмів, які вам радо розкажуть про кризу. Тут буде про інше. Я не можу вловити логіки старих меблів.
    На початку сезону, десь після 5-6 туру, МСП ще міг використати аргумент, що кияни грали з Рухом та Епіцентром. Після 13-го вже майже всі з усіма зіграли.
    В Динамо т. зв. криза, але більше моментів створює лише Шахтар (+3.0 xG), а менше допускає біля власних воріт трійка ЛНЗ, МХ1925 (-0.9 xGA) та Шахтар (-0.6 xGA).
    Питання просте: як? How is it possible? Як кризова команда із футболістами, яких треба викинути на смітник чи віддати в Житомир, може створювати більше за процвітаючі команди?
    Я хочу зрозуміти цю збочену логіку, але не можу. Чому нова перезбірка Олександрії, яка створює зараз найменше (9.4 xG), прирівнюється до команди, що створює на 160.6% більше? Чому діди говорять про відсутність моментів, якщо вони є? Динамо все ще забиває більше очікування (+4.5), тож гравці не настільки жахливі. Може оверперф вже не рівня Шахтаря (+7.5), але ж і не рівня ЛНЗ, яке недозабиває вже понад 8 голів у 13 турах (-8.2).
    На ворота киян прилетіло приблизно стільки ж, як і по воротах Шахтаря, ЛНЗ та МХ1925. Різниця лише в тому, що у ворота Динамо залетіло на 7.5 голів більше очікування. Динамо мало пропускати десь на рівні згаданої трійки, а пропускає наче аутсайдер. Поки що виглядає так, що зі ставкою на Нещерета помилилися…
    Відбувається загальна підміна понять:
    • 21.11 метрів - це найбільша відстань в УПЛ до воріт за середньою дистанцією удару
    • 0.07 xGA - це найгірша якість середнього удару по воротам в УПЛ
    Захист Динамо на рівні УПЛ не настільки вже й прохідний двір. Динамо блокує 26.2% ударів по своїх воротах. Це не 33.3% ЛНЗ, але й не 22.6% Полісся. Ми маємо говорити про окремі епізоди, та відсутність реакції на них ТШ. Бо деякі хиби не опрацьовуються взагалі.
    Змінювати футболістів було б доцільно, коли б Динамо створювало/допускало моменти на рівні Карпат/Колоса. Наразі значно більше передумов для зміни Шовковського. При всій повазі, але нинішній склад під УПЛ виглядає кваліфікованішим за його тренерський штаб.
    Коли тренер проводив адекватну ротацію - виглядав генієм, бог міг нівелювати фактор логістики. Але під більшість суперників потрібна ще й якісна підготовка: і теоретична, і практична. Рівень гравців, коли вони були свіжішими, перекривав брак підготовки раніше. Полуторний склад зливав єврокубки, а наближений до основи - брав своє в УПЛ. Шовковський поки не може витягти Яцика та Рубчинського на рівень УПЛ, а не під злив єврокубків. Потрібен той, хто зможе, бо якщо грати одним складом, як Пушич, - то і кінець буде, як у Пушича. Безславним. А воно усе до того йде.

    Смоловий
     
  18. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

  19. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Кудрівка - Зоря

    У Кудрівки якісь проблеми з фінансами, і станом на вчора їм ніби навіть не дозволили заявити новачків. Вони здивували суперників на початку сезону, але потім вже всі призвичаїлись до них і в останніх 5 матчах першого кола вони набрали 1 очко. Та і взагалі, майже всі очки набрали просто команд з підвалу таблиці - у матчах з командами вище 10-го місця взяли тільки одне очко - нічия з Металістом.

    У Зорі навпаки все стабільно з фінансами, хороший тренер Скрипник і бойовий склад, який навіть підсилили. І вони якраз добре грають з слабшими від себе - програвали тільки командам з топ-5 і один раз Колосу (7 місце). Баланс з командами з 9 місця і нижче: +5=3-0.
    Матч фактично на нейтральному полі у Києві. Думаю тут Зоря більш явним фаворитом мала би йти, в районі 1,8.

    Ставка: Зоря (-0,5) 2,0
     
  20. Admin Kava

    Admin Kava Administrator

    Шахтар - Металіст

    Вже багато років в шахтарських бразильців є така особливість, що на матчі єврокубків там супер налаштування завжди, а от в УПЛ такий настрій тільки на Динамо. От і тут, в Лізі Конференцій розвалили поляків, в УПЛ мучились зі всіма суперниками, з Карпатами 0-0 до середини 2 тайму, коли вийшов Траоре і продавив 3 рази, з Вересом теж один вимучений гол від того ж Траоре, з Олександрією 1-0 і гол в кінці від захисника Бондаря. При тому що ці 3 команди нижче середнього зараз, м"яко кажучи. А Металіст зараз дуже хороша команд, фізично потужна і з хорошими людьми в групі атаки - Забергджа, Ітодо, Антюх, Рашица, Арі Моура. Думаю тут є шанси побачити збалансований матч.

    Ставки:
    Металіст (+1) 1,97
    гол Металіста 1,909